درباره ما

رزرواسیون آنلاین

شبكه رزرواسيون عتبات عالیات

عتبات هتل (مرکز رزرواسیون عتبات) اولین و بزرگترین شبکه رزرواسیون هتل های عراق است که از سال ۱۳۹۵، امکان رزرو هتل های عراق در بیش از۱۰۰ هتل با سطوح کیفیتی متفاوت را برای مسافرین فراهم کرده است. با انجام نظرسنجی های مداوم همواره تلاش می شود تنها هتل هایی که رضایت مسافرین را جلب نموده اند در لیست هتل های سایت قرار داشته باشند که شامل همه مقاصد زیارتی در کشور عراق از جمله نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین می شود. نقشه راه، راهنمای سفر و گزارش آب و هوا برای تمام این مقاصد نیز قابل مشاهده است.

رزرو آنلاین هتل در عتبات هتل

هتل های عراق ظرفیت خود را از طریق سایت ``عتبات هتل`` در اختیار مسافرین قرار داده اند تا شما که قصد سفر دارید با خیالی آسوده از محل کار یا منزل خود با یک جستجوی ساده از میان گزینه‌های متنوع هتل مورد نظرتان را به صورت اینترنتی رزرو نمایید. با پرداخت آنلاین هزینه اقامت با هریک از کارت‌های عضو شتاب رزرو هتل خود را در چند دقیقه نهایی کنید. رزرو اینترنتی هتل به شما کمک می‌کند بدون اتلاف زمان و صرف هزینه‌های اضافی بهترین انتخاب را انجام دهید. شروع سفری دلپذیر و اقامتی امن را با رزرو هتل در سایت عتبات هتل تجربه کنید.

پیگیری رزرو هتل

با رزرو هتل در ``عتبات هتل`` ایمیلی برای شما ارسال می شود، پس از تایید نهایی و پرداخت آنلاین از طریق هر یک از کارت های عضو شتاب ، رسید(واچر) برای ارائه به هتل به ایمیل شما ارسال خواهد شد.