قوانین و مقررات

 1. مسئولیت تمام اطلاعات و مشخصاتی که در مورد هتلها در سایت مشاهده می گردد ، اعم از قیمت اتاقها ، روش محاسبه ی عوارض و حق سرویس ، صبحانه برای اتاقها ، استخر و سونا ، ترانسفر از فرودگاه و راه آهن و تمامی امکانات و تجهیزاتی که نام برده شده است بعهده ی هتل می باشد ، زیرا این اطلاعات عیناً از هتلها اخذ گردیده و بر روی شبکه قرارداده شده است.
 2. مسافرین محترم لازم است قبل از عزیمت اطلاعات واچر دریافتی را کنترل نمایند.
 3. دریافت رزرو از مجموعه رزرواسیون عتبات به هر نحوی به معنی مطالعه و پذیرش قوانین و مقررات مندرج در سایت می باشد.
 4. این مرکز هیچگونه مسئولیتی در قبال کلیه مواردی که در زمان ورود مسافر به شهر مورد نظر وجود دارد ، اعم از استقبال در فرودگاه و راه آهن ، کیفیت اتاق ، کیفیت غذا و خدمات هتل و غیره را ندارد.
 5. مسافرین محترم باید پس از تایید رزرو در اسرع وقت وجه رزرو را واریز نمایند،علی الخصوص در ایام پیک که ظرفیت اتاق هتل ها محدود می باشد تاخیر در واریزی وجه می تواند سبب پر شدن اتاق وعدم نهایی شدن رزرو گردد که در این موارد مرکز در حدامکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.
 6. در موارد نادری ممکن است پس از تایید نهایی رزرو،به دلیل مشکلات فنی و خرابی در هتل و اتاق رزرو شده و یا مسائل امنیتی در شهر یا هتل رزرو شده یا اشتباه هتل و یا کارمندان مرکز،رزرو نهایی شده با اعلام مرکز کنسل گردد،در این موارد مرکز در حدامکان هتل دیگری را جایگزین و در غیر این صورت کل مبلغ به حساب مسافر عودت داده می شود.
 7. در شرایط فورس ماژور از قبیل سیل، آتش سوزی ،زلزله ، جنگ ، انفجار، بسته شدن جاده ها و … مرکز هیچگونه تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان و پذیرایی از میهمانان محترم ندارد.
 8. با توجه به شرایط کشور عراق و جنگ زده بودن این کشور، سطح کیفیتی هتل های این کشور ممکن است پایین تر از انتظار مسافرین باشد، لذا لازم است میهمانان محترم سطح انتظار خود را نسبت به امکانات رفاهی این کشور تعدیل نمایند و با توجه به اینکه رعایت کیفیت خدمات و استاندارد تجهیزات هتل ها در حیطه قوانین کشور عراق می باشد این مرکز هیچگونه مسئولیتی پیرامون این موضوع نداشته و مسافرین محترم با پذیرش کامل این موضوع اقدام به رزرو هتل می نمایند.
 9. با توجه به اینکه وجه دریافت شده پس از رزرو قطعی هتل به حساب هتل در عراق واریز می شود، لذا امکان کنسلی و عودت وجه به هیچ عنوان میسر نیست.
 10. کلیه مسافرین محترم باید نسبت به همراه داشتن پاسپورت معتبر و ویزا اطمینان حاصل نمایند.
 11. در صورت ورود مسافرین محترم بعد ازساعت ۹شب به هتل، لازم است قبلا جهت هماهنگی به مرکز رزواسیون عتبات اطلاع رسانی شود.